قوانین و مقررات

قوانین مربوط به دانلود فایل خریداری شده :

احتراما به استحضار می رسانیم ، لینک یا لینک های دانلود فایل یا فایل های خریداری شده ، ۲۴ ساعته می باشند و پس از آن منقضی می شوند ، این مدت زمان با توجه به حجم پایین فایل ها برای دانلود مناسب بوده و رفاه و آسودگی خیال کاربران برای تعیین زمان در نظر گرفته شده است.

قوانین مربوط به خرید نمونه سوالات :

لطفا در هنگام خرید هر نمونه سوال چه به صورت تک نیمسال و چه به صورت پکیج تمامی دوره های یک درس و یا یک رشته و … ، به جزئیات مندرج در پست مربوطه دقت فرمایید ، احتراما در صورت مطابق نبودن فایل خریداری شده با خواسته ی شما به دلیل اشتباه سهوی در عدم مطالعه ی کامل توضیحات ، مسئولیتی بر عهده ی فروشگاه نمی باشد.

قوانین مربوط به مالکیت معنوی :

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به هر نحو و به هر شکل و در هر زمینه ، کاملا و تماما محفوظ و منحصرا در اختیار تیم بانک الکترونیکی پیام نور ( سوال پی ان یو – SoalPNU.ir ) می باشد.

قوانین عمومی :

مجموعه بانک الکترونیکی پیام نور ( سوال پی ان یو ) ، می تواند بر اساس شرایط و مقتضیات ، قوانین و مقررات را به منظور کارایی بهتر و بیشتر در هر زمان تغییر دهد. آخرین نگارش قوانین و مقررات ، همواره در این صفحه در دسترس است و کاربران می‌ توانند بعد از مطالعه‌ و آگاهی کامل از آخرین نسخۀ این قوانین، از خدمات سایت استفاده کنند.